Informatyka dla Firm

Jesteśmy zespołem informatyków, analityków, wdrożeniowców, zajmujemy się wprowadzaniem technologii informatycznych i programów do firm.

Znamy się na systemach magazynowych, sprzedażowych, zarządzania kadrami, produkcyjnych, księgowości oraz controllingu.

Tworzymy rozwiązania, które za rozsądną cenę dadzą Klientowi maksimum zadowolenia a zarazem będą skalowalne, zapewniając możliwość rozbudowy w przyszłości.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw z każdego segmentu rynku. Proponujemy wykorzystanie naszych zasobów w celu zoptymalizowania funkcjonowania pionu informatycznego firm, chcących zminimalizować koszty związane z informatyką, bądź, utrzymać wysoki poziom informatyczny.

W wachlarzu ofert mamy szereg sprawdzonych rozwiązań, które odpowiadają na większość problemów jakie przedsiębiorstwa mogą mieć w związku z obsługą i zarządzaniem własną infrastrukturą teleinformatyczną.

W skład naszych usług wchodzą:

  • opieka nad informatyczną strukturą firm,
  • możliwość hostowania na naszych serwerach własnych aplikacji i stron,
  • konsulting w sprawach dotyczących informatyzacji i poprawy istniejących struktur,
  • projektowanie aplikacji dedykowanych,
  • przeprowadzanie audytów i inwentaryzacji
  • pomoc informatyka poprzez zdalny dostęp do komputera klienta

 

OUTSOURCING IT

jest obecnie jedną z najefektywniejszych strategii zarządzania przedsiębiorstwem. Pozwala firmie skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, eliminując konieczność tworzenia i utrzymywania wyspecjalizowanego działu informatycznego.

Podstawową zaletą outsourcingu IT jest zmniejszenie poziomu inwestycji i obniżenie kosztów funkcjonowania, a zarazem umożliwienia dostępu do najnowszych technologii, nowoczesnych i efektywnych rozwiązań informatycznych.

 

Serwis systemów Comarch

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch, nasze kompetencje poparte są

wieloletnim doświadczeniem w branży oraz licznymi certyfikatami.

W ramach serwisu świadczymy usługi takie jak: asysta, podnoszenie wersji systemu, integracja z innymi programami działającymi w firmie, wdrażanie nowych modułów i kolejnych licencji, administrowanie bazami danych, szkolenia.

 

Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej

Mamy na swoim koncie wiele udanych projektów modernizacji infrastruktury w firmach.IBM

Jakość, bezpieczeństwo, wydajność, wsparcie techniczne to tylko kilka z wielu wymogów stawianych przed oprogramowaniem biznesowym. Rozwiązania oparte na Windows, takie jak Windows Server, umożliwiają uzyskanie usług i wsparcia technicznego na odpowiednim poziomie w niedrogi i prosty sposób. Jako partner handlowy firmy IBM oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości sprzęt za najlepszą cenę.